Nero AirBurn

Nero AirBurn 1.0.3

Aplikacja Nero AirBurn sprawi, że kopiowanie i archiwizacja Twoich cennych plików ze smartfona lub tabletu z systemem Android® będą niezwykle proste.

Aplikacja Nero AirBurn sprawi, że kopiowanie i archiwizacja Twoich cennych plików ze smartfona lub tabletu z systemem Android® będą niezwykle proste.

Aplikacja działa w połączeniu z programem Nero Burning ROM na komputerze stacjonarnym lub laptopie, dołączonym do dowolnego z następujących produktów Nero: Nero 2015 Platinum, Nero 2015 Classic, Nero Burning ROM 2015. Wystarczy stworzyć kompilację plików multimedialnych lub danych na swoim tablecie lub smartfonie z systemem Android® – gdziekolwiek jesteś – a następnie wysłać ją za pośrednictwem Wi-Fi® do komputera z zainstalowanym programem Nero Burning ROM! Zostanie ona automatycznie dodana do Nero Burning ROM na Twoim komputerze oraz natychmiast nagrana na płytę CD, DVD lub Blu-ray Disc™. Minęły czasy majstrowania przy przewodach, przeszukiwania systemu plików urządzenia i czekania przy komputerze. Po zakończeniu nagrywania Nero AirBurn wyświetli odpowiedni komunikat na Twoim urządzeniu. Wręcz komuś nagraną płytę, odłóż ją na półkę lub ciesz się nią z rodziną i przyjaciółmi. Funkcje - Bezprzewodowe nagrywanie – nie trzeba podłączać tabletu lub smartfona z systemem Android® przy użyciu kabla. Wszystko odbywa się niemal magicznie poprzez sieć Wi-Fi - Wybierz pliki multimedialne lub dane, które chcesz nagrać na swoim urządzeniu przenośnym, a program Nero Burning ROM na Twoim komputerze automatycznie dokona reszty - Dodawaj pliki do kompilacji Nero AirBurn bezpośrednio ze swoich ulubionych aplikacji. Nero AirBurn automatycznie wyświetli dodane elementy - Nero AirBurn obsługuje funkcje kompilacji i formaty płyt Nero Burning ROM (CD, DVD, Blu-ray Disc™) - W przypadku płyt wielokrotnego zapisu Nero AirBurn umożliwia ponowne formatowanie płyty jednym kliknięciem z poziomu aplikacji - Po zakończeniu nagrywania Nero AirBurn wyświetli odpowiedni komunikat na Twoim urządzeniu Uwaga: komputer i urządzenie przenośne muszą być podłączone do tej samej sieci. Stanowczo zaleca się korzystanie wyłącznie z prywatnych i zabezpieczonych sieci bezprzewodowych.

Nero AirBurn

Download

Nero AirBurn 1.0.3